Login:

Hasło:

Zapomniałem hasła?

Nie mam konta. Rejestracja

.:: Sondaż ::.

Moim zdaniem stodwudziestkipiątki prowadzone przez posiadaczy samochodowego prawa jazdy:
 Zwiększają bezpieczeństwo na drogach
 Zmniejszają bezpieczeństwo na drogach
 Nie mają wpływu na bezpieczeństwo
Wyniki

.:: Rozrywka ::.:: Zespół Redakcyjny

-->
Paweł Kot Paweł Kot - redaktor naczelny

Mail: naczelny@motocyklista.info; Jeżdzę: wszystkim

Paweł Kot - po prostu Kot. Od kiedy sięgam pamięcią czymś jeżdżę. W inną czasoprzestrzeń (często z dziećmi) udaję się moimi weteranami, które zaczęły swój żywot w rodzinie 2 pokolenia wstecz i oczywiście tak już zostanie... Ideał - pierwszy naczelny, który zaprosił mnie do współpracy w 1997 roku. Cieszę się, że mogę pracować z tak wyjątkowymi ludźmi, którzy dołączyli do zespołu redakcyjnego.
 
Marcel Tęcza Marcel Tęcza - red. prowadzący dział Serwis/Technika, testy

Mail: marcel.tecza@motocyklista.info; Jeżdzę: Honda CRF 250X

Z motocyklami związany od dziecka. Od 1999 roku zawodowo pracuje branży motoryzacyjnej u importerów znanych marek. Wolne chwile spędza z żoną i trzema synami. Do złapania równowagi i dystansu używa motocykli i samolotów, czasem na planach filmowych filmów i seriali. Współtworzył, organizował i usprawniał działy techniczne i logistyczne dystrybutorów wielu marek w naszym kraju. Pracując u importerów organizował i prowadził szkolenia techniczne dla całych sieci serwisowych. Był uczestnikiem szkoleń organizowanych na całym świecie przez producentów i zespoły konstruktorskie wiodących marek.
 
Krike Niczejewski Krike Niczejewski - sport, testy

Mail: krike@motocyklista.info; Jeżdzę: motocyklami sportowymi i skuterami

Pasja motocyklowa trwa od dziecka. Doświadczenie zdobyte w Wyścigowych Mistrzostwach Polski, Hiszpanii. Podczas pracy w MotoGP i dla Bridgestone poznał kulisy, zawodników, managerów branży motocyklowej z całego Świata. Mało kto wie, że pasją Krike jest najlepsza kuchnia hiszpańska pachnąca Morzem Śródziemnym i "Chiringuitos", czego dowodem jest www.telepaella.pl/
 
Sebastian Kot Sebastian Stepulak - kluby, zloty, testy

Mail: sebastian.stepulak@motocyklista.info; Jeżdzę: Suzuki GSX-R 750

Motoryzację wyssałem z mlekiem matki, a motocyklizmem zaraził mnie Naczelny, blisko 10 lat temu. Dość szybko zauważyłem, że równie mocno jak jazda po zakrętach, kręci mnie przebywanie między ludźmi w klubowo-zlotowej atmosferze. Moja przygoda zaczęła się od Aprilii SR 50. Na niej zaliczyłem pierwszy zlot motocyklowy w Komarówce Podlaskiej i od pięciu lat jestem członkiem stada PANTHER F. Nie wyobrażam sobie, abym mógł pozostawić to moje "drugie życie".
 
Tomasz Woźniakowski Tomasz Woźniakowski - red. prowadzący dział Turystyka, testy

Mail: tomek.wozniakowski@motocyklista.info; Jeżdzę: Triumph Sprint ST

Informatyk, mąż i ojciec, a w każdej wolnej chwili praktykujący motocyklista. Nic tak nie ładuje akumulatorów potrzebnych do zmagania się z rzeczywistością, jak porządna trasa zrobiona motocyklem.
 
Małgorzata Rożen Małgorzata Rożen - kobieta na motocyklu, zloty, testy

Mail: malgorzata.rozen@motocyklista.info; Jeżdzę: Suzuki VS1400 Intruder

Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Kto mnie zna, to o tym wie.
 
Sebastian Szadujkis Sebastian Szadujkis - wsparcie graficzne, testy

Mail: sebastian.szadujkis@motocyklista.info; Jeżdzę: Yamaha X-Max 250

Na drodze czuję się jak spuszczony ze smyczy. Pasja ujeżdżania to prawdziwy dar losu, który to w pracy dziennikarskiej nie szczędził mi okazji. Z motocykli - uwielbiam wszystkie, zawsze i wszędzie, jednak w wielkomiejskiej codzienności preferuję szybki, zwinny i pojemny skuter.
 
Magdalena Szadujkis Magdalena Szadujkis - wsparcie, korekta

Mail: magdalena.szadujkis@motocyklista.info; Jeżdzę: z mężem

Poderwał mnie na białej Vespie 150 rocznik ’69 i przepadłam na amen. Jako "drugi pilot, nawigator i stewardessa" w wielu siodłach i od wielu lat ale zawsze z jednym.
 
Artur Wajda Artur Wajda - sport, szkoła jazdy, testy

Mail: artur.wajda@motocyklista.info; Jeżdzę: wszystkim

Sport motocyklowy uprawiałem od dziewiątego roku życia. Na swoim koncie mam kilkukrotne Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Polski w wyścigach Drogowych. Jako pierwszy w historii Sportu Motocyklowego w Polsce podpisałem kontrakt z zespołem zachodnim, co zaowocowało jazdami testowymi z zawodnikami z Mistrzostw Świata. Dziś jestem instruktorem sportu motorowego i prowadzę kursy doskonalenia techniki jazdy motocyklem.
 
Arkadiusz Bielecki Arkadiusz Bielecki - korespondent UK, testy

Mail: arkadiusz.bielecki@motocyklista.info; Jeżdzę: lewą stroną i SHL M-04

Weterany kocham od lat, a motocykle spod znaku H-D zaczęły mnie interesować dopiero na emigracji. Jednak od najlepszych nawet motocykli ważniejszy jest... człowiek. My motocykliści to mamy szczęście...
 
Marek Harasimiuk Marek Harasimiuk - turystyka

Mail: marek.harasimiuk@motocyklista.info; Jeżdzę: Yamaha XS 1100

Lubię oglądać mijające mnie krajobrazy i obiekty oraz asfalt, który umyka pod stopami, dobrą muzykę poważną i operę, dobrą czystą wódeczkę w dobranym towarzystwie, popatrzeć na śliczne kobietki. Chciałbym pojechać na motocyklu do Iranu.
 
Jarek Hnidziejko Jarek Hnidziejko - sztuka, grafika, testy

Mail: jarek.hnidziejko@motocyklista.info; Jeżdzę: ścigaczami

Rysownik, malarz, grafik komputerowy, webmaster... hetero i motocyklista. Urodziłem się w 1968 roku, mieszkam i pracuję w Białymstoku. Realizuję się w rysunku satyrycznym, miałem wiele publikacji i wystaw, jestem członkiem (!) SPAK-u. Motocykle lubię za moc i decyzyjność. Dlatego też przeważnie miałem ścigacze, ale respektu nabrałem dopiero po ślizgu.
Autorska strona: www.hnidziejko.pbi.pl
 
Beata Bugajska Beata Bugajska - ludzie, zloty, weterany

Mail: beata.bugajska@motocyklista.info; Jeżdzę: jako plecak

Chwilowo motocyklistka na piechotę, czasem jako plecak. Moja ukochana Yamaha poszła do ludzi, ale jak dzieci podrosną znowu będę na własnych dwóch kołach. Może zabytkowych? Lubię ludzi i... motocykle, które mają coś do powiedzenia. Jestem czujna i rozglądam się wokół. Jak coś ciekawego się wydarzy w okolicy to napiszę. Biegam z aparatem, a jak czegoś nie sfotografuję albo nie opiszę - mogę namalować...
 
Adam Wieczorek Adam Wieczorek - quady, zloty, weterany

Mail: adam.wieczorek@motocyklista.info; Jeżdzę: Weterany, Grizzly 700

Motocyklista od zawsze, quadowiec od kilku lat i świeżo upieczony off-roadowiec. Pasją do motoryzacji stara się upajać z każdym przejechanym kilometrem i godzinami spędzonymi w garażu. Od wielu lat kolekcjonuje i restauruje motocykle zabytkowe. Prezes Weterańskiej Grupy Motocyklowej PARKOT. Zainteresowanie off-roadem doprowadziło do współzałożenia fundacji 4x4 Dzieciom, ażeby jeszcze więcej pomagać. Wsiadając na motocykl stara się go wykorzystać jak najefektywniej pamiętając, że musi wrócić do najukochańszej córki.

.:: Moja strefa ::.

.:: Shoutbox ::.

  Musisz się zalogować, aby móc pisać w Shoutboksie.

  .:: Kalendarz ::.

  
  « Grudzień 2018 »
  N P W Ś C P S
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31

  .:: Pogoda ::.