Login:

Hasło:

Zapomniałem hasła?

Nie mam konta. Rejestracja

.:: Sondaż ::.

Moim zdaniem stodwudziestkipiątki prowadzone przez posiadaczy samochodowego prawa jazdy:
 Zwiększają bezpieczeństwo na drogach
 Zmniejszają bezpieczeństwo na drogach
 Nie mają wpływu na bezpieczeństwo
Wyniki

.:: Rozrywka ::.

:: O nas

"Motocyklista" jest serwisem internetowym dostępnym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu 365 dni w roku z każdego miejsca na Świecie. Jest portalem, którego celem jest zaspokajanie potrzeb informacyjnych i komunikacyjnych wszystkich motocyklistów, zarówno doświadczonych, jak i tych, którzy stoją przed wieloma dylematami i tu znajdą wsparcie. Poświęcamy swoją uwagę wszystkim dziedzinom życia, które mają coś wspólnego z motocyklami. "Motocyklista" jest łatwy, przejrzysty, ergonomiczny i intuicyjny. Jest miejscem, w którym aktywne firmy, cechujące się postawą fair mogą w łatwy i efektywny sposób wspierać swoje działania reklamowo-promocyjno-wizerunkowe.

Dziś "Motocyklista" daje użytkownikom niespotykane dotychczas w mediach motocyklowych możliwości i narzędzia:
- dziennikarstwo obywatelskie (ang. citizen journalism), czyli Wasze tematy, które są istotne z Waszego punktu widzenia i nie zostały dostrzeżone przez żadną redakcję do tej pory, Wasze eskapady i relacje ze zlotów;
- możliwość zarabiania pieniędzy za współtworzenie "Motocyklisty";
- blog z możliwością wysyłania artykułów do części redakcyjnej;
- Motorynki - które można gromadzić za aktywności lub zakupić i wymienić na kilkanaście tysięcy produktów;
- forum do dzielenia się i zdobywania wiedzy;
- centrum zarządzania - rejestr kosztów i ważnych terminów z przypomnieniem pozwalający planować i monitorować wydatki związane z jednośladem;
- rejestr motocykli skradzionych, do którego jednym kliknięciem można dodać motocykl;
- bardzo obszerny i na bieżąco aktualizowany kalendarz imprez;
- bardzo obszerna baza firm, klubów i instytucji działających w branży motocyklowej;
- możliwość znajdowania znajomych i niezwykle łatwa komunikacja nie tylko z przyjaciółmi, ale także firmami;
i wiele innych, jednak wszystkie mają jeden wspólny mianownik: Motocyklista – czyli użytkownik, miłośnik jednośladów i pojazdów "bliskoznacznych" napędzanych silnikiem.

NIEZALEŻNY - to brak powiązań kapitałowych z jakąkolwiek zewnętrzną firmą. Dla nas priorytetami są: działanie w dobrej wierze i na rzecz Motocyklistów, prawda, etyka, uczciwość i rzetelność dziennikarska również u niezawodowych dziennikarzy. Pracujemy dla naszych użytkowników, podobnie jak wszystkie solidne firmy w tej branży - jest ich wbrew pozorom całe mnóstwo i u nas je znajdziecie...

PORTAL - medium, które jest stworzone po to, by poruszać przede wszystkim tematykę interesującą użytkowników, a nie "redaktorów", czy zaspokajać wyłącznie interesy firm. Jest katalizatorem i platformą do dobrej współpracy. Interakcja i łatwa "komunikacja dwukierunkowa" oznacza nie tylko współtworzenie serwisu, ale także to, że użytkownicy są współgospodarzami. Takie możliwości daje portal otwarty na konstruktywną krytykę i zgłaszanie oczekiwań odnośnie realizacji innowacyjnych działań - po prostu serwis "Motocyklista.info".

MOTOCYKLISTÓW - właścicieli motocykli, użytkowników i miłośników, a nawet tych, którzy nie wiedzą kiedy zdobędą uprawnienia do kierowania jednośladem, czy zakupią swoją wymarzoną maszynę. Dla nas Motocyklista, to także osoba, która marzenia chce "uzbroić" w konkretne działania, aby w końcu stać się "praktykującym" użytkownikiem jednośladu z silnikiem. To ktoś, kto czas i przestrzeń chce odczuwać każdym receptorem, każdym zmysłem, a nie tylko wzrokiem i słuchem (jak przed PS3, czy w samochodzie). Chce czuć zapach świerkowego lasu, czy majowego deszczu, wiatr na twarzy - szanuje życie i chce żyć oraz czerpać z tego życia jak najwięcej.

Stworzyliśmy "Motocyklistę" aby użytkownicy w jednym miejscu mogli znaleźć wszelkie niezbędne informacje i przydatne narzędzia. "Motocyklista" to jedna z największych branżowych baz teleadresowych, jeden z najobszerniejszych katalogów motocykli, quadów i skuterów w Polsce. "Motocyklista" to możliwość zawierania znajomości i współdzielenia swej pasji, zapraszania przyjaciół na wspólną weekendową wycieczkę. Nie obędzie się bez testów, porad, wywiadów, czy felietonów - i co ważne - pisanych przystępnym językiem, także przez niezawodowych dziennikarzy.
To wszystko ubrane jest w najbardziej ergonomiczne i intuicyjne menu jakie udało nam się dla Was stworzyć. "Motocyklista" to także dane techniczne wraz z porównywarką oraz ogłoszenia z zaawansowaną wyszukiwarką, co ułatwi Wam podejmowanie decyzji odnośnie zakupów pojazdów, akcesoriów i usług. Znajdziecie tu również narzędzia ułatwiające prowadzenie dziennika kosztów wraz z raportami, przypomnienia o ważnych zdarzeniach typu przegląd czy ubezpieczenie. Nigdy jeszcze nie było łatwiejszego sposobu na sprzedaż lub zamianę motocykla – jednym przyciskiem.
Użytkownicy w portalu "Motocyklista" mogą liczyć na opinię i pomoc eksperta na każdy nurtujący temat, np.: jak bezpiecznie i ekonomicznie rozpocząć przygodę z motocyklami. Interaktywność w internecie oznacza wymianę poglądów i ocen w istotnych obszarach rynku. Współtworzenie to dzielenie się swoimi doświadczeniami na blogu, ale także współredagowanie kontentu i opiniowanie zdarzeń oraz firm działających w branży. To wszystko ułatwi mniej doświadczonym adeptom podejmowanie trafnych decyzji odnośnie wyboru m.in. najlepszych firm na rynku, zakupów pojazdów, akcesoriów i usług.

Kluby motocyklowe znajdą tu narzędzia, pozwalające w łatwy sposób zaprezentować klub tworząc własny profil z wszystkimi ważnymi informacjami, takimi jak statut, historia i relacje z imprez. Mogą komunikować się z członkami, informować o ważnych wydarzeniach i dodawać je do kalendarza.
Dla naszych partnerów biznesowych "Motocyklista" jest nie tylko miejscem do promowania działalności lub oferty, lecz przede wszystkim narzędziem, w którym aktywni znajdą proste narzędzia wzmacniające działania marketingowo-promocyjne dające niespotykane dotychczas możliwości, szybkość informowania o ważnych zdarzeniach i ofertach, elastyczność oraz skuteczność i co najważniejsze bardzo korzystne warunki dotarcia do zainteresowanych. "Motocyklista" jest również swoistym barometrem, który dzięki opiniom klientów pozwoli na doskonalenie, czy eliminowanie niedociągnięć w prowadzonej działalności. Przygotowując "Motocyklistę" chcieliśmy również oddać w ręce firm chcących działać uczciwie, rzetelnie i etycznie w tej branży dodatkowe narzędzia, które mogą ułatwić kontakt z klientami, zwiększyć skuteczność prowadzonego biznesu czy wreszcie dadzą możliwość zbierania opinii i poprawiania swojego wizerunku o niezależne opinie zadowolonych klientów.

Jesteśmy otwarci i czekamy na Wasze sugestie, uwagi, propozycje i zgłoszenia błędów, ponieważ to Wam ma służyć to miejsce w sieci i nie uzurpujemy sobie prawa do bezbłędności. Wiele aktywności takich jak zgłaszanie błędów, dzielenie się interesującymi i wartościowymi materiałami jest premiowanych naszą walutą – motorynkami - oczywiście na miarę możliwości młodego serwisu nie wspieranego grubym kapitałem zewnętrznego pochodzenia. Dzięki Waszej pomocy będziemy bardzo przyjaznym miejscem, nie konkurującym, a stanowiącym uzupełnienie dla istniejących obecnie "ekstremalnie motocyklowych" mediów.

Redakcja

.:: Moja strefa ::.

.:: Shoutbox ::.

  Musisz się zalogować, aby móc pisać w Shoutboksie.

  .:: Kalendarz ::.

  
  « Grudzień 2018 »
  N P W Ś C P S
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31

  .:: Pogoda ::.