Login:

Hasło:

Zapomniałem hasła?

Nie mam konta. Rejestracja

.:: Sondaż ::.

Moim zdaniem stodwudziestkipiątki prowadzone przez posiadaczy samochodowego prawa jazdy:
 Zwiększają bezpieczeństwo na drogach
 Zmniejszają bezpieczeństwo na drogach
 Nie mają wpływu na bezpieczeństwo
Wyniki

.:: Rozrywka ::.

:: Jacek Musiatowicz - Tak bym chciał

Jacek Musiatowicz Jacek Musiatowicz muzyk i poeta urodzony w 1970r. Karierę artystyczną rozpoczął na Ogólnopolskiej Giełdzie Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie mając 16 lat. Wyróżnienie i nagroda publiczności to trofea wywiezione z tego festiwalu. Solo i z grupą "NA POCZEKANIU", wielokrotnie zdobywał liczne nagrody. W roku 1989 solowym występem wygrał "ŚPIEWAJĄCE ŻAGLE" w Szczecinie. Od tamtego czasu zdobył wiele nagród i wyróżnień, w tym na: Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Autorskiej i Poezji Śpiewanej w Biłgoraju (trzykrotna nagroda im. Jacka Falkiewicza), Festiwalu Kultury Ekologicznej w Jozefowie (I nagroda), XXXIII Studenckiego Festiwalu Piosenki Autorskiej w Krakowie (w roku 1997 z gitarzystą Hubertem Szwaj zostaje zwycięzcą i otrzymuje nagrodę Prezydenta RP i Kraków 2000).

Jest twórcą muzyki do filmu "Historia Istotnej Victorii" - filmu o AIDS, który został nagrodzony Złotymi Niedźwiedziami na Festiwalu w Berlinie.

Sciśle współpracuje z Ernestem Bryllem (poetą i byłym ambasadorem RP w Irlandii) i łączy ich nić przyjaźni.

Zaangażowany w pracę profilaktyczną, gra po 8 i więcej koncertów tygodniowo. Program profilaktyczny autorstwa Jacka Musiatowicza pt. "Życie na niby", jest skierowany przede wszystkim do młodzieży gimnazjalnej i ponadimnazjalnej, podczas którego przestrzega młodzież przed zgubnymi wpływami używek. Gra również dla wychowanków zakładów poprawczych i karnych.

Pomysłodawca Ogólnopolskich Spotkań z Piosenką Autorską "ORANŻERIA" w Radzyniu Podlaskim, gdzie tworzy i mieszka z żoną Wiolą i synem Michałem.

Współpracował i współpracuje z takimi muzykami i zespołami jak: Sambor Dudziński i Alfred Kędziora, Tomek „Spodek” Spodyniuk (ex BAJM), Piotr "Lupi" Lubertowicz (tworzył i koncertował z zespołami Nocna Zmiana Bluesa, Monkey Bussines, Chłopcy z Placu Bronim, Smokie, Jackiem Dewódzkim), Jacek Dewódzki (były wokalista grupy Dżem), Jan Kondrak, Bartek Abramowicz, Jola Sip, Marek Dyjak, Oddział Zamknięty, Marcin Zylik, Tomek Dzień, Gerard Niemczyk, Karolina Sklosz- Kowalska, Darek Tokarzewski – grupa VOX, LOMBARD, Iwona Węgrowska czy Patrycja Markowska. Ostatnio do grupy muzyków współpracujących z Jackiem Musiatowiczem dołączył jego syn Michał, z którym wspólną pracę artystyczną zainaugurowali koncertem w styczniu 2011 w Radzyniu Podlaskim: "Jacek Musiatowicz i syn". Michał Musiatowicz jest współautorem części utworów z najnowszej rockowo-bluesowej płyty, której tytuł będzie brzmiał: "W oparciu o bar" lub "Tak bym chciał". Płyta pojawiła się w sprzedaży w marcu 2014 r.

Dotychczas wydał:
Tomik poezji „Obraz niepokojący”(1997)
Płyta „Obraz niepokojący” (1997)
Płyta „Live” (2000)
Tomik poezji „Gdybym kochać Cię potrafił” (2002)
Płyta „Wróżyczka” (2005)
Płyta „Tak bym chciał” (2011-2014)

Skład zespołu najnowszej płyty:
Jacek Musiatowicz - wokal, gitara
Tomasz Dzień - gitara basowa
Piotr „Lupi” Lubertowicz - gitara solowa
Gerard Niemczyk - perkusja, instrumenty klawiszowe
Michał Musiatowicz - gitara

Warto kupić ten krążek - Paweł Kot

Więcej o artyście: www.myspace.com/jacekmusiatowicz

Profilaktyki - Scena Ars: scena@wp.pl

.:: Moja strefa ::.

.:: Shoutbox ::.

  Musisz się zalogować, aby móc pisać w Shoutboksie.

  .:: Kalendarz ::.

  
  « Styczeń 2018 »
  N P W Ś C P S
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30 31

  .:: Pogoda ::.